Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvánka na V.ročník Cattle dog Cupu 30.5. - 1.6.

Vážení majitelé, chovatelé, přátelé a milovníci australských honáckých psů,
 
rády bychom Vás pozvaly na oslavu V. ročníku  Cattle dog cupu. Opět se sejdeme poslední víkend v květnu a to v termínu  od 30.5. do 1.6. 2014 v areálu Dětřichova …
Jedná se o místo, které nám vyhovuje nejen ubytováním, ale i prostorem, stravou pro děti a vegetariány , ale i  tím, že se opět vracíme na Vysočinu. Ceny jsou, bohužel, o něco vyšší , než na jaké jsme zvyklí, protože  zdražení nejen potravin  se dotklo i této oblasti.
 Ubytování máme zajištěné v chatkách a nebudeme platit za neobsazená lůžka.  Ceny jsou rozdělené podle obsazenosti s tím, že jednotlivec bude platit o 30,- Kč více než skupinka. Majitel areálu nám v mnoha směrech vyšel vstříc. Nemá moc dobré zkušenosti s víkendovými pobyty, takže po nás vyžaduje , abychom do 28.3. složili nevratnou zálohu na ubytování. To pro Vás znamená do 15.3. je potřeba uhradit za každou osobu, která se zúčastní 100,- Kč ( tzn. pokud pojede manžel s manželkou 200,- Kč ), které budou započítány do konečné úhrady pobytu.
Strava nám nabízí několik možností výběru a zároveň se zde nezapomíná na vegetariány či lidi s bezlepkovou dietou. Výběr máme z těchto variant : snídaně ve formě švédských stolů,  polopenze a  plná penze. Děti od tří let mají nárok na stravu za 70% z ceny vašeho výběru. Ceny platí i pro vegetariány a osoby s bezlepkovou dietou popř. s jiným zdravotním hendikepem – prosím, napsat do přihlášky a zvýraznit, aby nedošlo ke zbytečným nesrovnalostem.  Začínáme páteční večeří a končíme nedělním obědem. Pokud pojedete na jeden den, je možné se domluvit a stravu Vám zajistit.
V letošním roce dojde  ještě k několika kosmetickým změnám. Dobu přihlášení  měníme do 25.4. 2014 a placení vybraných akcí do 30.4. 2014. Další změna se týká vyhlášení  vítězů. Všichni psi i majitelé se každý rok snažili ukázat všem, jak jsou sehraní, jak je jejich pejsek úžasný a kolik čeho umí či jak se od minulého roku zlepšil. Vzhledem k tomu, že chceme naše půlkulaté výročí oslavit, tak každý zúčastněný dostane nějakou drobnost. A protože nechceme, aby drobnůstky byly zadarmo, tak budeme po celý víkend hodnotit všechna „nej“ … nejšikovnější, nejbláznivější, nejrozumnější , nejbázlivější ..  zkrátka nějak australácky nej . Na konci pak možná může přijít překvapení.    J
Letos Vám chceme nabídnout opět něco nového a doufáme, že uvítáte  možnost vybírat z těchto akcí:  coursing ;  výcvik agility, který povede vicemistryně České republiky v agility  Nina Zdražilová; přednáška o pozitivní motivaci opět pod vedením Niny;  zároveň budete mít možnost vyzkoušet obrany s naším skvělým figurantem Kubou. Jako bonus by měla proběhnout  ukázka výcviku asistenčního psa a cvičení na míčích.
Rády bychom Vás poprosily o sdílení pozvánky a informací o CDC mezi další majitele a chovatele acd. Předem Vám všem za pomoc  děkujeme.
Číslo účtu máme stejné jako v loňském roce. Prosíme, aby jste při platbě nezapomněli  uvést do zprávy pro příjemce vaše jméno a příjmení a námi určený variabilní symbol , který nám pomůže v platbách rychleji rozlišit acd od ostatních plemen.
Na závěr bych chtěla odpovědět na jednu otázku, která se neustále opakuje a která má poměrně zásadní význam pro CDC a naší filosofii, se kterou jsme Cup zakládaly. Přetlumočím zde dotaz, který mi byl nedávno zaslán jednou slečnou :  
„ Mohu na CDC přijet, i když mám psa bez průkazu původu ?“
 Naše odpověď na tuto a jiné obdobné otázky je následující.:
 „Na „Cupu“ jsou vítaní všichni honáci a jejich majitelé bez rozdílu původu ( tzn i kříženci, pejsci z útulků) , kteří se chtějí s námi setkat, trochu si zasportovat, zablbnout, předat své osobní zkušenosti, probrat problémy s výchovou, nemocí případně s jiným problémem nebo si jen tak „pokecat“ ve  společností mile „praštěných“ lidiček …..  prostě prožít jiný, krásný víkend . J Jediné maličké omezení se týká psů jiných ras, kteří jsou omezeni v počtu účastníků. Nicméně toto jsme nikdy nemusely použít a věříme, že to tak zůstane i další roky. 
 
 Všem přejeme hezký den a těšíme se na setkání s Vámi se všemi na květnovém Cattle dog cupu ..  jsou spuštěny přihlášky a platby
Jana a Helča
 
 
 

 

Mail list
Statistiky

Online: 1
Celkem: 41185
Měsíc: 579
Den: 24